CLASSIC
454
PLN
Pióro Wieczne Pelikan Classic M205 DUO Zakreślacz Żółty
Pióro Wieczne Pelikan Classic M205 DUO Zakreślacz Żółty

Pióro Wieczne Pelikan Classic M205 DUO Zakreślacz Żółty

 

kod producenta: 975524

in_stock
Dostępność
w magazynie
Wysyłka w
24 godziny
Cena: 454,00 zł
Cena netto: 369,11 zł
szt.

Klasyczna innowacja

Zakreślacz w kształcie pióra wiecznego Classic DUO umożliwia zakreślanie ważnych partii tekstu atramentem w kolorze żółtym i wykonywanie notatek w tym samym czasie. Dodatkowo szeroka stalówka ze stali nierdzewnej w rozmiarze BB stanowi gwarancję komfortu pisania i jest wystarczająco szeroka, by zaznaczyć ważne fragmenty tekstu.

Fluorescencyjny atrament w kolorze żółtym został zastosowany wyłącznie w tym modelu piór wiecznych, ponieważ spełnia jego wymogi techniczne. Z tego względu nie zaleca się jego używania w innych modelach piór wiecznych.

Zarówno design jak I funkcjonalność pióra wiecznego łączącego cechy zakreślacza Classic DUO zachwyciły ekspertów, czego wyrazem są liczne wyróżnienia, „ISPA Award" na targach Paperworld 2011 oraz "Red Dot Award 2011".

Klasyczny zakreślacz w kształcie pióra wiecznego Classic Duo sprzedawany jest w atrakcyjnym pudełku upominkowym wraz z buteleczką atramentu. Jeśli zastanawiasz się nad prezentem dla kogoś, kto ma już wszystko, ten zakreślacz z pewnością spełni jego oczekiwania.

Sklep internetowy Shoper.pl