PIÓRA WIECZNE
1083
PLN
Pióro Wieczne Parker Sonnet Contort Black Cisele

Pióro Wieczne Parker Sonnet Contort Black Cisele

 

kod producenta: 1930256

in_stock
Dostępność
w magazynie
Wysyłka w
24 godziny
Cena: 1 083,00 zł
Cena netto: 880,49 zł
szt.

Linię Sonnet uważa się za jedną z najbardziej wzorcowych linii w ofercie produktów fi rmy Parker, obok kolekcji Duofold. Linia łączy w sobie cechy charakterystyczne marki Parker, tj. elegancki i ponadczasowy wygląd, doskonałe wrażenie dotykowe i jedyny w swoim rodzaju, wąski klips. Szczegółowe i wyrafi nowane elementy wykończeniowe są odzwierciedleniem rzemiosła fi rmy Parker z całym jego prestiżem i nowoczesnością.

KOLEKCJA
Kolekcja Edycja Sonnet GREAT EXPECTATIONS to niezwykle precyzyjne wykończenia, które zaskoczą każdego. Sześć zupełnie nowych, unikalnych wzorów z ciekawymi zdobieniami i detalami rzadko spotykanymi na takich elementach artykułów piśmiennych jak część przednia czy pierścień nasadki. Misterne zdobienia są potwierdzeniem tradycji marki i doskonałego rzemiosła firmy Parker. Czerpiąc z ponad stu lat historii i innowacji, nowa edycja specjalna Sonnet GREAT EXPECTATIONS łączy znaną precyzję marki Parker z nowoczesnymi akcentami, dzięki czemu pisanie zyskuje więcej klasy i indywidualnego stylu.

Contort Black Cisele — czarny
Siateczkowy wzór na nasadce sprawia wrażenie zdecydowanego, a jednocześnie stylowego. Staranie wykonana nasadka oraz elegancki, gładki korpus to nowe spojrzenie na warianty męskie kolekcji Sonnet.

Cechy produktu:
Czarny, matowy korpus
Czarna, matowa nasadka z laserowo wykonanym wzorem w krateczkę
Sekcja ze stali nierdzewnej
Elementy wykończeniowe z palladu
Stalówka z 18-karatowego złota z rutenowym wykończeniem

Sklep internetowy Shoper.pl