PIÓRA KULKOWE
305
PLN
Pióro Kulkowe Waterman Hemisphere Saphir Nocturne
Pióro Kulkowe Waterman Hemisphere Saphir Nocturne

Pióro Kulkowe Waterman Hemisphere Saphir Nocturne

 

kod producenta: 1971679

in_stock
Dostępność
w magazynie
Wysyłka w
24 godziny
Cena: 305,00 zł
Cena netto: 247,97 zł
szt.

Począwszy od 1994 r. klasyczna elegancja umacnia Hémisphère na pozycji jednego z najbardziej ikonicznych produktów marki Waterman. W linii Privee mistrzowie wzbogacili prosty design i szlachetne materiały Hémisphère o metaliczne wykończenia – podkreślają one piękno linii i pobudzają wyobraźnię duchem marki Waterman. Każdy wyjątkowy artykuł ozdobiony został wzorem, który oddaje bogate dziedzictwo marki Waterman i nadaje każdej chwili pisania wyjątkowy charakter.

La Collection Privée została stworzona przez najlepszych rzemieślników we francuskim Centrum Doskonalenia Waterman. To hołd złożony wyrafinowaniu i wszechstronnej, klasycznej elegancji. Metaliczne wykończenia i kunsztowne nasadki uzupełniają się idealnie by oddać subtelne piękno marki Waterman.

Tajemniczy i mroczny jak nocne niebo, Hémisphère Saphir Nocturne oddaje ponadczasową elegancję oprawionych klejnotów, która inspiruje markę Waterman od ponad wieku. Ten wyrafinowany produkt został dopełniony elegancką, polerowaną nasadką z grawerem wzorowanym na strukturze kryształu.

Korpus ze stali nierdzewnej pokrytej lakierem w kolorze nocnego nieba.
Nasadka z błyszczącej stali nierdzewnej z grawerem wzorowanym na strukturze kryształu.

Sklep internetowy Shoper.pl