Pastel Pencils Caran d'Ache 12 Kolorów

Cena: 170,00 zł 170.00
Cena netto: 138,21 zł
Producent: Caran d"Ache
Kod produktu: 788.312
Dostępność: w magazynie
szt. - +
Wysyłka w: 24 godziny

Opis

Starannie dobrane przez wiodących artystów pastelowych, kredki pastelowe Caran d'Ache przeznaczone są zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych artystów amatorskich i profesjonalnych, do wstępnej pracy i szczegółowego wykańczania szerokiej gamy tematów.

12 kolorów to podstawowy zestaw wprowadzający w technię suchej pracy pastelowej, w szczególności wykorzystania kolorów podstawowych i cieni. Jest odpowiedni do szkicowania wielu tematów, takich jak martwa natura i krajobrazy.

Aby osiągnąć najwyższy poziom jakości, Caran d'Ache bezwzględnie dba o użyte surowce. W celu uzyskania pełnej gamy 84 kolorów konieczne było ponad sześć miesięcy prac i wiele prób.
Najlepsze pigmenty, kleje i najwyższej jakości drewno cedrowe to wszystko składa się na najlepsze na świcie kredki pastelowe Caran d'Ache. Pastę, która stanowi rysik kredki, obrabia się ręcznie i wprowadza do okrągłych matryc. Następnie suszy się ją w piecu w specjalnych koszach. Gotowe już rysiki ostrożnie przyklejane są między dwoma paskami drewna cedrowego. Z pasków wycina się gotowe kredki i nanosi cztery warstwy lakieru bezbarwnego. Kolejne etapy to nałożenie koloru na końcówkę kredki, który odpowiada kolorowi rysika i ostrzenie.

Kredki pastelowe Caran d’Ache słyną z bardzo wysokiej koncentracji pigmentu w każdym z 84 kolorów. Dzięki temu mają niedoścignioną świetlistość i czystość kolorów, znakomitą siłę krycia oraz wyjątkowo wysoką odporność na działanie światła. 

Zestaw 76 kolorów.
Sześciokątny, delikatnie zaokrąglony przekrój.
Gruby rysik: 4,7 mm
Rozpuszczalne w wodzie.
Tekturowe opakowanie.
Kredki umieszczone są w specjalnej gąbce i nie stykają się ze sobą.

Dane

RODZAJ pastelowe
ILOŚĆ 12
KOLEKCJA Pastel Pencils
KOLOR wielobarwny
TYP PRODUKTU kredki
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl