Notes Moleskine Studio L gładki Sonia Alins

Cena: 110,00 zł 110.00
Cena netto: 89,43 zł
Producent: Moleskine
Kod produktu: 8056420854107
Dostępność: dostępny na zamówienie
szt. - +
Wysyłka w: 24 godziny

Opis

Czerp inspirację z poetyckiej grafiki Soni Alins. Sonia jest hiszpańską ilustratorką i artystką, która tworzy dzieła sztuki - często trójwymiarowe - wyrastające z uczuć, pragnień, koszmarów i marzeń. Jej podejście polega na wykorzystaniu kreatywności do wyrażania tego wewnętrznego świata. To dzieło, zatytułowane The beautiful red reef, zostało stworzone przez Sonię dla Moleskine.

Każdy notatnik z kolekcji Moleskine Studio jest pomyślany jako platforma inspiracji, z dziełami sztuki współczesnych twórców wybranymi, aby inspirować artystów. Pomysły nie rozwijają się w próżni, są rozpalane przez otaczający nas świat. Czerp inspirację z wizji Dinary, pamiętając, że kreatywność jako umiejętność wzbogaca wszystkie obszary naszego życia - nie tylko podczas szkicowania i pisania, ale także wtedy, gdy sporządzamy prostą listę rzeczy do zrobienia lub robimy notatki na spotkaniu.

Oryginalna grafika znajduje się nie tylko na okładce, ale także na ulotkach i zestawie naklejek w środku. Strony są wykonane z papieru o gramaturze 100 g / m², dostosowanego do szerokiej gamy przyborów do pisania i rysowania. Każdy notatnik jest sprzedawany w schludnym pudełku, które zostało zaprojektowane z myślą o maksymalnej inspiracji i minimalnej ilości odpadów. Pudełko zawiera kopię grafiki wraz z nazwiskiem artystki i danego dzieła. Dwa dyskretne otwory z tyłu sprawiają, że pudełko może służyć jako ramka na zdjęcia do powieszenia na ścianie.

Twarda okładka z grafiką artystki
Zaokrąglone rogi
Elastyczne zamknięcie
Papier w kolorze kości słoniowej, 100 g/m², bezkwasowy
Wstążkowa zakładka
Naklejki tematyczne
Rozszerzalna kieszeń wewnętrzna z tyłu
Informacja „In case of loss”
Krótki wywiad przedstawiający artystkę
Pudełko zawierające kopię pracy
Opakowanie wielokrotnego użytku: użyj pudełka jako ramki na zdjęcia
Leży płasko, otwiera się pod kątem 180°
Historia Moleskine w środku
Papier z certyfikatem FSC.

Rozmiar: L (13x21 cm)
Układ: gładki

Dane

ROZMIAR A5
OKŁADKA twarda
UKŁAD gładki
TYP PRODUKTU notatniki
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl