Moleskine Smart Writing Set

Cena: 1 130,00 zł 1130.00
Cena netto: 918,70 zł
Producent: Moleskine
Kod produktu: 8056598851571
Dostępność: w magazynie
szt. - +
Wysyłka w: 24 godziny

Opis

Jak przetransferować pomysły i plany z papieru na ekran?
Moleskine Smart Writing Set to gotowy zestaw zawierający notatnik oraz inteligentny długopis wraz z aplikacją Moleskine Notes. To wszystko zostało stworzone po to, aby w prosty sposób przenieść notatki oraz szkice w cyfrowy świat.
Smart Notebook wygląda z zewnątrz jak klasyczny notatnik Moleskine. Wewnątrz niewidoczna technologia NCoded™ umieszczona na każdej stronie umożliwia inteligentnemu długopisowi na dokładne rozpoznanie, w którym znajduje się miejscu na kartce i uchwycić każde jego posunięcie. Rozpozna również na której znajdujesz się stronie!
Aplikacja Moleskine Notes płynnie przenosi słowa i rysunki z papieru na ekran w czasie rzeczywistym, dzięki czemu z łatwością można przekonwertować odręczny tekst, a później na smartphonie czy tablecie go edytować, organizować, udostępniać oraz przesłać mailem. Smart Writing Set jest kompatybilny z notatnikami Smart w różnych rozmiarach i kalendarzem Smart Diary/Planner.

Kluczowe właściwości:

Notatki na papierze, natychmiast przekształcane są w cyfrowe
Słowa są na papierze, ale także w formie cyfrowej, natychmiast, bez granic, bez kliknięć, bez przycisków. 

Od słów pisanych do e-maila za jednym dotknięciem
Wystarczy dotknięcie długopisem koperty wydrukowanej na stronie, aby wysłać odręcznie napisaną lub przepisaną wiadomość e-mail.

Wyszukaj i uporządkuj swój cyfrowy notatnik
Dodając tagi lub wyszukując słowa kluczowe, zanurz się w szukanych informacjach.

Pismo odręczne w centrum uwagi, ale gotowe na cyfrowe
System transkrypcji rozpoznający 80-99% odręcznych słów. Nie trać przyjemności pisania notatek na papierze, które natychmiast stają się cyfrowym tekstem gotowym do udostępnienia.

Edytuj-oznaczaj-koloruj-organizuj
Gdy notatki staną się cyfrowe, możesz je usunąć, dodać inne notatki, podświetlić, pokolorować słowa kluczowe i uporządkować wszystkie swoje strony.

Nagrywaj głos i przesyłaj je na strony, aby nigdy nie zapomnieć o żadnych szczegółach
Jeśli kiedykolwiek będziesz chciał uzupełnić swoje notatki o więcej szczegółów, wróć do swoich nagrań i uzupełnij brakujące fragmenty.

Konwertuj swoje strony i zapisz je w najwygodniejszym formacie
Aplikacja umożliwia eksportowanie stron cyfrowych jako obrazów (JPEG/PNG), PDF, plików wektorowych (SVG), tekstu, Word i PowerPoint.


Zestaw zawiera:
-Inteligentny długopis z kamerą
-Magnetyczna ładowarka
-Wymienny wkład do długopisu
-Notatnik Smart L z papierem Ncoded przeznaczony do pracy ze Smart Pen. Zaokrąglone rogi, elastyczne zamknięcie i dopasowana zakładka wstążkowa; papier w kolorze kości słoniowej, 100 g/m², bezkwasowy. Układ w linie. Nadruk „In case of loss” na pierwszej stronie, z tyłu rozszerzana kieszeń wewnętrzna. Leży płasko, otwiera się pod kątem 180°

Aplikację Moleskine Notes można pobrać bezpłatnie z App Store™ i Google Play.

Dane

KOLEKCJA Smart
KOLOR czarny
ROZMIAR A5
UKŁAD kropki
TYP PRODUKTU notatniki
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl