Moleskine Smart Writing Set Ellipse

Cena: 690,00 zł 690.00
Cena netto: 560,98 zł
Producent: Moleskine
Kod produktu: MOSWSA_1
Dostępność: w magazynie
szt. - +
Wysyłka w: 24 godziny

Opis

Jak przetransferować pomysły i plany z papieru na ekran?
Smart Writing Set Ellipse to gotowy zestaw zawierający notatnik Paper Tablet oraz inteligentny długopis Pen+ Ellipse wraz z aplikacją Moleskine Notes. To wszystko zostało stworzone po to, aby w prosty sposób przenieść notatki oraz szkice w cyfrowy świat.
Paper Tablet przypomina notatnik. Został jednak zaprojektowany tak, aby wyglądał jak tablet: od klasycznego notatnika Moleskine z zewnątrz wyróżniają go m.in. okrągłe krawędzie. Wewnątrz niewidoczna technologia NCoded™ umieszczona na każdej stronie umożliwia długopisowi Pen+ Ellipse na dokładne rozpoznanie, w którym znajduje się miejscu na kartce i uchwycić każde jego posunięcie. Rozpozna również na której znajdujesz się stronie!
Aplikacja Moleskine Notes płynnie przenosi słowa i rysunki z papieru na ekran w czasie rzeczywistym, dzięki czemu z łatwością można przekonwertować odręczny tekst, a później na smartphonie czy tablecie go edytować, organizować, udostępniać oraz przesłać mailem. Smart Writing Set jest kompatybilny ze wszystkimi notatnikami Moleskine Paper Tablet i kalendarzem Smart Diary/Planner. Możesz wzbogać swoje notatki, szkice i rysunki dodając różne układy, rozmiary i formaty stron. 


Zestaw zawiera:
-Inteligentny długopis Pen+ Ellipse
-Kabel USB do ładowania
-Wymienny wkład do długopisu
-Zeszyt Moleskine Volant XS z historią Moleskine.
-Notatnik Paper Tablet ze specjalnym papierem zaprojektowanym do współpracy z długopisem Pen+, układ: gładki, rozmiar: L 13x21 cm, 176 stron, papier: 100g/m² cena promocyjna 690 zł, notatnik zapakowany jest osobno

Aplikację Moleskine Notes można pobrać bezpłatnie z App Store℠, Google Play™ i Microsoft Store.

 

Dane

KOLEKCJA Smart
KOLOR czarny
ROZMIAR A5
UKŁAD kropki
TYP PRODUKTU notatniki
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl