DŁUGOPISY
323
PLN
Długopis Parker Sonnet Subtle Big Red

Długopis Parker Sonnet Subtle Big Red

 

kod producenta: 1930490

in_stock
Dostępność
w magazynie
Wysyłka w
24 godziny
Cena: 323,00 zł
Cena netto: 262,60 zł
szt.

Linię Sonnet uważa się za jedną z najbardziej wzorcowych linii w ofercie produktów fi rmy Parker, obok kolekcji Duofold. Linia łączy w sobie cechy charakterystyczne marki Parker, tj. elegancki i ponadczasowy wygląd, doskonałe wrażenie dotykowe i jedyny w swoim rodzaju, wąski klips. Szczegółowe i wyrafi nowane elementy wykończeniowe są odzwierciedleniem rzemiosła fi rmy Parker z całym jego prestiżem i nowoczesnością.

KOLEKCJA
Kolekcja Edycja Sonnet GREAT EXPECTATIONS to niezwykle precyzyjne wykończenia, które zaskoczą każdego. Sześć zupełnie nowych, unikalnych wzorów z ciekawymi zdobieniami i detalami rzadko spotykanymi na takich elementach artykułów piśmiennych jak część przednia czy pierścień nasadki. Misterne zdobienia są potwierdzeniem tradycji marki i doskonałego rzemiosła firmy Parker. Czerpiąc z ponad stu lat historii i innowacji, nowa edycja specjalna Sonnet GREAT EXPECTATIONS łączy znaną precyzję marki Parker z nowoczesnymi akcentami, dzięki czemu pisanie zyskuje więcej klasy i indywidualnego stylu.

Subtelna czerwien Bid Red

Nowe spojrzenie na kultową czerwień Big Red, typowy symbol szalonych lat 20 XX w. w ujęciu firmy Parker; w tym modelu jest to subtelna aluzja do dobrze znanego koloru na tle czarnego, połyskującego wykończenia.

Cechy produktu:
Lakierowany korpus w kolorze głębokiej czerni
Sekcja z czarnego anodowanego aluminium
Elementy wykończeniowe z rutenu i anodowanego aluminium

Sklep internetowy Shoper.pl