DŁUGOPISY
999
PLN
Długopis Caran d'Ache Ecridor Lignes Urbaines Gold
Długopis Caran d'Ache Ecridor Lignes Urbaines Gold

Długopis Caran d'Ache Ecridor Lignes Urbaines Gold

 

kod producenta: 898.368

out_of_stock
Dostępność
dostępny na zamówienie
Wysyłka w
1-2 dni
Cena: 999,00 zł
Cena netto: 812,20 zł
szt.

Instrumenty piśmienne z kolekcji Ecridor wykonane zostały w Szwajcarii, pozostając wiernymi tradycji Caran d'Ache. Kolekcja pokazuje i odzwierciedla możliwości jakie daje ozdabianie jubilerską techniką giloszowania. Każdy produkt posiada inny wzór inspirowany konkretnym tematem. Ecridor Cubrik wyposażony jest w motywy geometryczne i artystyczne a Ecridor Golf inspirowany jest piłką golfową. Model Lignes Urbaines inspirowany industrialnym miastem, przypomina kształtem drapacz chmur. Nie można również zapomnieć o klasycznych wzorach linii Grain d'Orge, Chevron i Retro. Każdy z tych unikatowych produktów posiada rozpoznawalny sześciokątny korpus pokryty srebrem, rodem palladem lub złotem. 

Grawer na długopisie zainspirowany architekturą wieżowców. Nowoczesny i dobrze zaprojektowany, emanuje duchem metropolii. Platerowany złotem korpus z symbolicznymi liniami tworzy zaskakujący efekt perspektywy, który przeniesie Cię do centrum wielkiego miasta.

Długopis - 890.368
Mechanizm przyciskowy. 
Wyposażony w jeden z najlepszych wkładów na świecie (Caran d'Ache Goliath), który zapewnia wyjątkowy komfort pisania i starcza na zapisanie do 600 stron A4. 
Dożywotnia międzynarodowa gwarancja. 
Wyprodukowany w Szwajcarii.

Sklep internetowy Shoper.pl