DŁUGOPISY
641
PLN
Długopis Caran d'Ache Ecridor Golf
Długopis Caran d'Ache Ecridor Golf

Długopis Caran d'Ache Ecridor Golf

 

kod producenta: 890.516

out_of_stock
Dostępność
dostępny na zamówienie
Wysyłka w
1-2 dni
Cena: 641,00 zł
Cena netto: 521,14 zł
szt.

Instrumenty piśmienne z kolekcji Ecridor wykonane zostały w Szwajcarii, pozostając wiernymi tradycji Caran d'Ache. Kolekcja pokazuje i odzwierciedla możliwości jakie daje ozdabianie jubilerską techniką giloszowania. Każdy produkt posiada inny wzór inspirowany konkretnym tematem. Ecridor Cubrik wyposażony jest w motywy geometryczne i artystyczne a Ecridor Golf inspirowany jest piłką golfową. Model Lignes Urbaines inspirowany industrialnym miastem, przypomina kształtem drapacz chmur. Nie można również zapomnieć o klasycznych wzorach linii Grain d'Orge, Chevron i Retro. Każdy z tych unikatowych produktów posiada rozpoznawalny sześciokątny korpus pokryty srebrem, rodem palladem lub złotem. 

Geometryczny wzór inspirowany wgłębieniami piłeczki golfowej. Korpus pokryty palladem: lekkim, innowacyjnym materiałem, który przywołuje na myśl dokładność i precyzję wykonania kija golfowego. Dla wszystkich miłośników sportu.

Długopis - 890.516
Mechanizm przyciskowy.
Wyposażony w jeden z najlepszych wkładów na świecie (Caran d'Ache Goliath), który zapewnia wyjątkowy komfort pisania i starcza na zapisanie do 600 stron A4.
Dożywotnia międzynarodowa gwarancja.
Wyprodukowany w Szwajcarii.

Sklep internetowy Shoper.pl