849 SWISS COLLECTION
145
PLN
Długopis Caran d'Ache 849 Totally Swiss
Długopis Caran d'Ache 849 Totally Swiss

Długopis Caran d'Ache 849 Totally Swiss

 

kod producenta: 849.053

in_stock
Dostępność
w magazynie
Wysyłka w
24 godziny
Cena: 145,00 zł
Cena netto: 117,89 zł
szt.

Jak połączyć współczesność, zabawę i codzienność? Prezentujemy szwajcarski aluminiowy sześciokątny długopis z modnym projektem graficznym. Długopisy z serii 849 wykonane są z najwyższą starannością i zgodne ze standardami etykiety: produkt szwajcarski (Swiss made), a także wierne tradycji Caran d' Ache. Ponadto wyposażone są w jeden z najlepszych wkładów na świecie (Goliath), który zapewnia wyjątkowy komfort pisania i starcza na zapisanie do 600 stron A4!
Seria 849 to długopis Caran d' Ache zaprojektowany na każdą okazję, który pozwala na personalizację produktu dzięki szerokiemu spektrum kolorów oraz zaprojektowanym różnym stylom graficznym. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie, od tematów klasycznych, przez fluorescencyjne i metaliczne, po zimowe, a także bliskie tożsamości szwajcarskiej. Z kolei metalowe opakowanie zapewni komfort w podróży, zabezpieczy przed zniszczeniem, a także znajdzie zastosowanie, jeżeli szukasz oryginalnego pomysłu na prezent.

Szwajcaria podsumowana w charakterze, kształcie i wyglądzie długopisu! Czerwony kolor ozdobiony szwajcarskim krzyżem. Model oferujemy wraz ultra płaskim i lekkim opakowaniem w tym samym kolorze.

Aluminiowy sześciokątny korpus.
Elastyczny klip. 
Mechanizm przyciskowy. 
Wyposażony w niebieski wkład typu Goliath z końcówką w rozmiarze M.
Wyprodukowany w Szwajcarii.

Sklep internetowy Shoper.pl