DŁUGOPISY
110
PLN
Długopis Caran d'Ache 849 Pop Line Fluo Biały
Długopis Caran d'Ache 849 Pop Line Fluo Biały

Długopis Caran d'Ache 849 Pop Line Fluo Biały

 

kod producenta: 849.502

in_stock
Dostępność
w magazynie
Wysyłka w
24 godziny
Cena: 110,00 zł
Cena netto: 89,43 zł
szt.

Jak połączyć współczesność, zabawę i codzienność? Prezentujemy szwajcarski aluminiowy sześciokątny długopis z modnym projektem graficznym. Długopisy z serii 849 wykonane są z najwyższą starannością i zgodne ze standardami etykiety: produkt szwajcarski (Swiss made), a także wierne tradycji Caran d' Ache. Ponadto wyposażone są w jeden z najlepszych wkładów na świecie (Goliath), który zapewnia wyjątkowy komfort pisania i starcza na zapisanie do 600 stron A4!
Seria 849 to długopis Caran d' Ache zaprojektowany na każdą okazję, który pozwala na personalizację produktu dzięki szerokiemu spektrum kolorów oraz zaprojektowanym różnym stylom graficznym. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie, od tematów klasycznych, przez fluorescencyjne i metaliczne, po zimowe, a także bliskie tożsamości szwajcarskiej. Z kolei metalowe opakowanie zapewni komfort w podróży, zabezpieczy przed zniszczeniem, a także znajdzie zastosowanie, jeżeli szukasz oryginalnego pomysłu na prezent.

Surowa i chłodna biel. Wydaje się idealna do biura lub na prezent. Długopisy z serii 849 PopLine nie mogą pozostać niezauważone. Wskazany model zapewnia komfort podczas trzymania w ręku i posiada ultra płaskie opakowanie, chroniące przed zniszczeniem z akcentem koloru wybranego długopisu.

Aluminiowy sześciokątny korpus. 
Elastyczny klip. 
Mechanizm przyciskowy.
Wyposażony w niebieski wkład typu Goliath z końcówką w rozmiarze M. 
Wyprodukowany w Szwajcarii.

Sklep internetowy Shoper.pl