849 SWISS COLLECTION
145
PLN
Długopis Caran d'Ache 849 Papier Decoupe
Długopis Caran d'Ache 849 Papier Decoupe

Długopis Caran d'Ache 849 Papier Decoupe

 

kod producenta: 849.754

out_of_stock
Dostępność
dostępny na zamówienie
Wysyłka w
14-21 dni
Cena: 145,00 zł
Cena netto: 117,89 zł
szt.

Jak połączyć współczesność, zabawę i codzienność? Prezentujemy szwajcarski aluminiowy sześciokątny długopis z modnym projektem graficznym. Długopisy z serii 849 wykonane są z najwyższą starannością i zgodne ze standardami etykiety: produkt szwajcarski (Swiss made), a także wierne tradycji Caran d' Ache. Ponadto wyposażone są w jeden z najlepszych wkładów na świecie (Goliath), który zapewnia wyjątkowy komfort pisania i starcza na zapisanie do 600 stron A4!
Seria 849 to długopis Caran d' Ache zaprojektowany na każdą okazję, który pozwala na personalizację produktu dzięki szerokiemu spektrum kolorów oraz zaprojektowanym różnym stylom graficznym. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie, od tematów klasycznych, przez fluorescencyjne i metaliczne, po zimowe, a także bliskie tożsamości szwajcarskiej. Z kolei metalowe opakowanie zapewni komfort w podróży, zabezpieczy przed zniszczeniem, a także znajdzie zastosowanie, jeżeli szukasz oryginalnego pomysłu na prezent.

Hołd dla tradycyjnej szwajcarskiej sztuce wycinania z papieru. Zagłębiaj się w kulturze szwajcarskiej z długopisem 849 i jego dekoracją inspirowaną alpejską scenerią.

Aluminiowy sześciokątny korpus. 
Elastyczny klip. 
Mechanizm przyciskowy. 
Wyposażony w niebieski wkład typu Goliath z końcówką w rozmiarze M. 
Wyprodukowany w Szwajcarii.

Sklep internetowy Shoper.pl