nuuna
 

 

 

Notatniki odzwierciedlają nasze myśli - i tak powinny wyglądać. Nuuna produkuje notatniki, które nie tylko pasują do Twoich pomysłów, ale także zawierają całą ich masę.

Notatnik nuuna chce być wypełniony dobrymi, a także złymi pomysłami, spontanicznymi wrażeniami, myślami, nastrojami lub szkicami. Z każdą myślą i każdą plamą kawy staje się cenniejszy i bardziej osobisty. Ale tylko coś, co zostało wyprodukowane z dbałością o szczegóły, może w rzeczywistości stać się cenniejsze. Produkty nuuna mają więc wewnątrz szwedzki papier z subtelną siatką kropek, która nadaje się zarówno do pisania, jak i szkicowania. Jest wyjątkowo miękki i ma jedwabistą, matową powierzchnię. W tym samym czasie jest bardzo trwały i elastyczny - nie tworzą się na nim załamania ani zmarszczki. Przydaje się to w codziennym życiu!


Twoje pomysły, projekty i przemyślenia są również dobrze chronione w specjalnych materiałach okładki. Jeden z nich znasz z dżinsów - tak, dokładnie: etykieta na pasku, którą uważałeś za skórę. Ale ponieważ skóra może nie przetrwać zwykłego prania bez szwanku, materiał etykiety dżinsowej jest oparty na papierze. Motywy na okładce są nakładane ręcznie za pomocą sitodruku, kolory są bardzo intensywne i wyraźne. A dla wszystkich tych, którzy chcą wyglądać i czuć się wyjątkowo ekstrawagancko stworzono okładki wykonane ze sztucznej skóry z metalicznymi lub holograficznymi połyskami. Materiał, zarówno delikatny, jak i miękki. Właściwie to pochodzi z Włoch i jest obecnie wykorzystywany do produkcji modnych torebek i akcesoriów. Przejdźmy do wewnętrznych cech: płaskie rozkładanie umożliwia nieprzerwane pisanie na obu stronach, zapewnia wystarczającą ilość miejsca na długie teksty i duże szkice.

W skrócie: notatniki nuuna są zaprojektowane i wyprodukowane bez żadnych kompromisów.
 


PAPIER
Solidny, nieprzejrzysty 120g papier Munken, oczywiście certyfikowany FSC™. Pochodzi ze szwedzkiego Munkedal, "Doliny mnichów".

ORYGINALNE OKŁADKI
Każdy notatnik ma indywidualną okładkę - wyprodukowaną przy użyciu skomplikowanych technik druku lub metalicznych efektów, które zamieniają go w mały obiekt designerski i przedmiot kolekcjonerski.

IDEALNE ROZKŁADANIE
Szkicujesz na stronach? Nie ma problemu! Nic nie stanie na drodze twej twórczej potrzeby. Jest to możliwe dzięki solidnemu zszywaniu nici i innowacyjnej technice wiązania.

NADRUK 360° 
Kolorystyka krawędzi sprawia, że notatniki nuuna są trójwymiarowymi obiektami. Nadruk chroni przed kurzem i brudem. Na krawędziach notatników pojawia się nawet opalizujący efekt.

MADE IN GERMANY 
Materiały pochodzą z Niemiec, Szwecji i Włoch. Notatniki nuuna są drukowane i oprawiane wyłącznie w Niemczech.
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl