Papier Nożyce
  Papier Nożyce to prężnie rozwijająca się od kilku lat firma, rozpoznawalna nie tylko na rynku krajowym, ale także międzynarodowym. Idea, która prowadzi nas od początku nadal jest aktualna - pasja i postęp. Papier Nożyce nie powstałoby bez zamiłowania do pisania i rysowania! Natomiast chęć ciągłego rozwijania się i poszerzania asortymentu doprowadziła nas na listę rankingową najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm e-commerce, czyli e-Gazeli Biznesu w 2017, 2018 i 2019 roku.

Dziś Papier Nożyce zapewnia wszechstronny wybór artykułów piśmienniczych, kredek, ekskluzywnego papieru, nowoczesnych notatników wraz ze wszystkimi niezbędnymi akcesoriami. W ofercie sklepu dostępnych jest ponad 3000 produktów.

Zasadą sklepu Papier Nożyce jest wysoka jakość oferowanych produktów oraz usług, poparta certyfikatami i nagrodami oraz reputacją i opiniami klientów. Nieprzerwanie posiadamy najlepsze rekomendacje od zadowolonych klientów. Wszystkie sprzedawane przez nas produkty pochodzą od oficjalnych polskich dystrybutorów albo bezpośrednio od producentów. 


 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl